TIP

Elektronická evidence tržeb a dotyková pokladní kasa?

více informací

BEZPLATNÉ HODNOCENÍ BONITY V IS IMES

Přidáno dne: 08.10.2013
Od verze z 18.6.2012 jsme v Informačním systému IMES integrovali získávání informací o kredibilitě (platební důvěryhodnosti / bonitě) zákazníka

Napojení na databázi CreditCheck, která sbírá data z vybraných informačních zdrojů – např. insolvenčního rejstříku, dlužnické databáze, katastru nemovitostí. 
Tato data analyzuje pomocí až 185 kontrol, které v datech odhalují potenciálně rizikové faktory, a každou firmu okamžitě a zdarma označí ikonkou semaforu. Více informací naleznete na adrese www.creditcheck.cz
Toto označení IS IMES přebírá. Zelený, oranžový nebo červený semafor se zobrazuje na kartě partnera a dále vlevo od názvu partnera na hlavičce prvotních dokladů (faktura, DL, Pokladna apod.)viz.obr. níže.
Pro bližší specifikaci možného problému je možno využít přístup do databáze insolventního rejstříku (na ikoně semaforu na pravé tlačítko) nebo je možnost objednat si placenou verzi přístupu do databáze Credit Check.
Databáze podniků a jejich stav se stahují pomocí úlohy ICreditCheck.exe. Tuto úlohu je možnost spustit v základním menu IMESU/Údržba, nebo přiřadit tuto úlohu do plánovače úloh Windows a o aktualizaci se nestarat. 
(syntaxe spuštění: icreditcheck [nazevserveru] [nazevdatabaze] [uzivatel] [heslo])


Chcete dostávat nejnovější informace z IMES ?
Jednoduše se přihlašte k odběru zadáním Vaší e-mailové adresy a odesláním.
Načítám, prosím vydržte...